KIL TEKNİĞİ KAŞ TASARIM
Kaşlar yüzdeki ifadeyi etkileyen en önemli unsurlardan biridir. Kaş dizaynı düzgün yapılmadığında kişiyi sinirli ve üzgün gösterir.
Tabii ki uzman bir estetisyen tarafında termonolojiye uygun olarak kaşa şekil verildiğinde kişinin bakışları daha belirgin daha mutlu ve kendine daha güvenen bir ifade ortaya çıkıyor.

Güzellik Merkezimizde kaşın doğal yapısını bozmadan yüz anatomisine en uygun şekil verilir.

YAŞA GORE KAŞLARIMIZ NASIL OLMALIDIR?
Kaşlarımız bakışlarımıza anlam veriyor, gözlerimizin güzelliğini tam anlamıyla ortaya çıkarıyor. Doğal, güzel ve yüzüyle uyumlu kaşlara sahip olmak isteyen herkes aşağıdakileri uygulayabilir.

20’li yaşlar Sadeliği seçin…
Değişimlerin, yeniliklerin, ama aynı zamanda akla her gelenin yapıldığı yaşlar, 20'li yaşlar…
Oysa makyaj uzmanları genç yüzlerin mümkün olduğunca doğal kaşlara sahip olması gerektiği konusunda ısrarcı.
Genç kızlara tavsiyeleri, çok küçük ve gerçekten gerekli değişikliklerin dışında kaşlarına dokunmamaları. Elinize bir ayna alın ve kaşınıza (sağ ya da sol fark etmez) bakın.
Sonra iki çizgi hayal edin; biri burun deliğinizin hemen yanından başlayıp burnunuzun köküne kadar devam etsin. Diğeri de, yine burun deliğinizin hemen yanından başlasın ve gözünüzün dışkenarından yukarı doğru devam etsin. işte kaşlarınız bu iki çizginin arasında kalmalı.
Yani, bu iki çizginin dışında kalan tüyleri, evet izin var, alabilirsiniz.

30’lu yaşlar Eski hatalara yeni çözümler İncecik, oyuk, kalkık…
Denemediğiniz stil kalmadı; şimdi kaşlarınızın böyle asi olması o kadar normal ki. Örneğin alnı dar olanlar kaşlarını alta, yani gözlerine yakın şekilde kalınlaştırabilir. Alnı fazla açık olanlarsa tam aksini yapabilir.
Gözlerinin fazla yakın olduğunu düşünenler kaşlarının arasını açarak bu kusurlarını gizlemeye çalışırken, gözlerinin arasının fazla açık olduğunu düşünenler kaşların arasını mümkün olduğunca yakın bırakabilir.

40’lı yaşlar Bakışlarınıza gençlik katın...
40 yaşını geride bırakanlar için en büyük problem, yüzün sıkılığını ve diriliğini kaybetmesiyle kaşların yavaş yavaş göz kapaklarının ve gözlerin üzerine yığılmaya başlaması.
Bu yaşlardaki kişilerin yapması gereken ilk iş öncelikle kaşlarını çok inceltmekten kaçınmaları, burun köküne yakın kısmı mümkün olduğunca doğal bırakmaları ve şekil vermek için sadece kaşların uç kısımlarıyla oynamaları. Böylece gözlerinin daha çekik görünmesini sağlayabilirler.

 
Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:178/B Balgat / Ankara
Telefon : 0312 473 72 52
E-mail : iletisim@hamiyetguzelliksalonu.com
© 2010 www.hamiyetguzelliksalonu.com All Rights Reserved - Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım & Programlama penguen web design studio