İPEK KİRPİK
Gözlere anlam ve mana katan kirpiklerdir.
Gözlerimizi son derce alımlı ve çarpıcı gösterir. İri göz yüzyıllardan beri güzelliğin simgesi olmakla beraber, kişiye son derecece de sempatik bir görünüş katar.

Şimdi çarpıcı bakışlar ve alımlı gözler sahip olmak çok kolay. Kirpik kaynağı ipek kirpik uygulaması ile kirpiklerinizi uzatabilir ve çarpıcı bakışlara sahip olabilirsiniz.
Kirpiklerin uzunluğunu ve kalınlığını arttıran bir yöntemdir. Tek tek kirpik bazında uygulanır, ipekten hazırlanan tüyler, üst gözkapağının doğal kirpiklerine yapıştırılmaktadır.
Yaklaşık 8–15 milimetre uzunluğundaki (uzunluk tercihinize göre) sentetik kirpikler, tipe uygunluk göstermeleri için, eşitli kalınlık, şekil ve renklerde uygulanmaktadır.

Doğru uygulandığında kirpikleri, doğal kirpiklerin büyüme sürecine göre, bakımları devam edildiği takdirde yaklaşık 30-60 gün dayanmaktadır. İster düz ve uzun, ister kıvrık yapıda uygulanabilen kirpik yapısını birçok çeşit içerisinden tercihe göre uygulanabilmektedir. Kirpikler sürekli büyüdüğünde, iki ile dört haftada bir dökülen yapay kirpiklerin yerinin doldurulması gerekiyor. Yaklaşık 1 saat süren uygulamada, medikal yapıştırıcı kullanıldığından, ipek kirpik ekleme sistemi hipo-alerjiktir.

 
Ceyhun Atıf Kansu Caddesi No:178/B Balgat / Ankara
Telefon : 0312 473 72 52
E-mail : iletisim@hamiyetguzelliksalonu.com
© 2010 www.hamiyetguzelliksalonu.com All Rights Reserved - Tüm Hakları Saklıdır.
Tasarım & Programlama penguen web design studio